Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Teslimatı Kaç Günde Gerçekleşir?

Ürün Teslimatımız Mesafe, Hava ve Ülke (savaş, afet) durumuna göre değişmektedir. 

Herhangi bir durum söz konusu değilse 2 (iki) gün içinde teslim edilmektedir.

Ürünleriniz Garantili mi?

Evet.

Bütün ürünlerimiz firma garantimiz altındadır.

Yeni aldığım ürün arızalı/bozuk çıktı, ne yapmalıyım?
  • Tarafımıza gönderilen ürünler gerekli incelemenin yapılması için yetkili teknik birime yönlendirilecektir.  Şikayetiniz yetkili birime iletilerek ürünün inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan dolayı bir arıza yoksa yetkili birim raporuna uygun olarak onarım/iade/değişim  işlemi yapılır.
  • Ürünleri orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile göndermeniz  gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır.
Arızalı/Bozuk ürünü hediyegeliyo.com'a nasıl göndereceğim?
  • Ürünlerinizi tarafımıza ücretsiz olarak, e-posta adresinize bildirilecek olan aynı zamandan “başvuru takibi” bölümünde yer alan  “kargo gönderi kodu” ile anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo aracılığıyla tarafımıza gönderebilirsiniz.
  •  
Ürün hediyegeliyo.com?a ulaştıktan sonra süreç nasıl devam ediyor?
  • Arızalı olması sebebiyle tarafımıza gönderilen ürünler gerekli incelemenin yapılması için yetkili teknik birime yönlendirilmektedir. Servis işlem süreci 20 iş günüdür.
  • Ürününüzdeki arıza/kusur, “kullanıcı hatası” (düşürme, sıvı teması, vb.) olarak tespit edilirse, herhangi bir işlem uygulanmadan ürün işlem görmeden tarafınıza geri gönderilmektedir.
  • Bu ürünler için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Uygulanacak işlem süreci yetkili servisin ürün ile ilgili vereceği rapora göre belirlenmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır